Wpisy z tagiem: elewacja

poniedziałek, 20 stycznia 2014

Elewacja wentylowana jest nowoczesnym systemem okładzinowym, poprawiającym w dużym stopniu walory termoizolacyjne budynków. MGW montaż elewacji wentylowanej.

Firma MGW prowadzi aktywność w branży budowlanej wykonując montaż elewacji wentylowanej. Przedsiębiorstwo wykonuje montaż elewacji z płyt ALUCOBOND, pomagając w procesie kreowania projektu oraz w zrealizowaniu zakupu niezbędnego materiału.


ALUCOBOND odróżnia się wspaniałymi cechami:

  • płaskością,
  • monogością kolorów,
  • łatwością kształtowania.

Został zaprojektowany jako solidny, a jednocześnie elastyczny materiał elewacyjny do rozwiązań architektonicznych. ALUCOBOND jest szczególnie odporny na oddziaływanie czynników atmosferycznych, anty udarowy i odporny na pęknięcia.

Montaż Alcubond wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, które posiada firma MGW.

Ponad to MGW sprawuje montaż płyt: Reynobond - są to współczesne, lekkie, sztywne i stabilne płyty elewacyjne składające się z dwóch zewnętrznych powłok aluminium o grubości 0,5 mm każda, pomiędzy którymi znajduje się rdzeń polietylenowy o niskiej spoistości nierozprzestrzeniający ognia. Aluminium lakierowane jest ogniowo , co gwarantuje niezwykłą odporność na warunki atmosferyczne i niezmienność koloru.

HPL – którego określenie pochodzi od słów high pressure laminates czyli laminat wysokociśnieniowy. Jest to warstwowe tworzywo termoutwardzalne, wykonanie w warunkach kolosalnego ciśnienia: 7-9 MPa i temperatury ok. 160 C. Składa się z kilku powłok impregnowanych żywicą fenolową oraz.


MGW posiada kwalifikacje, wprawę, zaplecze techniczno - biurowe, narzędzia, własny nadzór techniczny i samodzielne brygady pracowników przeszkolonych do wykonywania zadań montażowych, uprawnionych, wyposażonych i przygotowywanych do pracy na wysokości.
Firma realizuje także prace ogólno - budowlane na potrzeby inwestora.

MGW oferuje profesjonalną obsługę, miłą atmosferę współpracy oraz indywidualne podejście do każdego kontrahenta.


Dzięki oferowanycm przez nas technologiom: Alucobond, Euro-nit, Reynbond, hpl, Cebrit, itp   inwestorzy, budowniczowie i wykonawcy mogą bez kompromisów osiągnąć wszelkie projekty zgodne z najświeższymi wymagani w zakresie funkcjonalności, stylistyki, a także wprowadzać w życie współczesne standardy.

Tagi: elewacja
15:28, sim182
Link Dodaj komentarz »